KADIN GİRİŞİMCİLERİ ZİYARET

17 Mart 2022

Sungurlu Kadın Girişim Kooperatifi
8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeni ile Müdürlüğümüz faaliyetleri kapsamında Sungurlu Kadın Girişim Kooperatifi ziyaret edilerek, kooperatifte yapılan işler hakkında bilgi alındı. Üyelerin sorunları, önerileri ve Müdürlüğümüzden beklentileri hakkında düşünceleri dinlendi.

Boğazkale’de Kadın Girişimcilere Verilen bilgilendirme Toplantısı
Boğazkale ilçesinde Kadın girişimcilere Kooperatif kurmaları ile ilgili İl Müdürümüz Fikret YILDIRIM ve Tülay ŞAHİN tarafından bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Kadın kooperatiflerin Güçlendirilmesi iş Birliği Protokolü
Tarım ve Orman Müdürlüğünden Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İş Birliği Protokolü çerçevesinde Müdürlüğümüzden Tülay ŞAHİN’ in katılımıyla Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ticaret Müdürlüklerinin Kasım ayı çalışma programı oluşturulmuştur.


İlimizde Yapılan Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi Paneli


Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü ve Müdürlüğümüzün ortağı bulunduğu kadın kooperatiflerinin güçlendirilmesi protokolü çerçevesinde İlimiz ve ilçelerimizdeki kadın girişimi kooperatiflerine Vali Yardımcımız Murat Çağrı ERDİNÇ başkanlığında bilgilendirme ve kaynaşma toplantısı düzenlenmiştir.